Anneliis Jaanus Kaasaegne tants läbi kehatunnetuse

Anneliis Jaanus

Tants on mind kasvatanud selleks, kes täna olen. Usun siiralt, et lapsed, kes tegelevad regulaarselt hobitegevusena oma kehalise arendamisega, kasvavad headeks ja tublideks inimesteks. Minu huvi tantsu ja keha vastu laiemalt viis mu õppima füsioteraapiat. Ka perioodil, mil tegelesin puuetega inimestega, aidates neil oma füüsilisi võimeid arendada, leidsin, et tants on üks imelisemaid viise selle tegemiseks. Selles usus läksin otsima täiendõpet, mille leidsin Laban Movement Instituudist, kus omandasin liikumisanalüütiku meetodi, mida oma tundides ka kasutan. See meetod vaatleb inimest tervikuna, kõige oluliseks komponendiks on kehatunnetamine, selles omakorda kõige esmasem hingamine.

Kes hingab- see elab, kes hingab- suudab ka liikuda ja kes suudab liikuda, see tantsib. Oskus tantsida läbi elu ongi kõige ilusam tants, mida saame tantsida.

 

Peretund

Kiigujooga alustajatele

Kiigujooga täiskasvanutele

Pilates

Kiigujooga Anneliisiga: L kl 11.30- 12.45

Kiigujooga on joogatund, kus asendite sooritamiseks kasutame abivahendina spetsiaalset joogalina, mis on lakke riputatud. Joogalinas saab teha nii jooga, pilatese, shindo kui ka akrobaatilisi harjutusi. Areneb painduvus, samuti saab tasakaal ja lihasjõud uue taseme, kuna peab arvestama kiigu ebastabiilse iseloomuga ja et selles erinevaid asendeid võtta, töötab kogu keha aktiivselt kaasa.

Tunnis teeme päikesetervitustest keerulisemate trikkideni kasutades enda täielikku potentsiaali kiigu abil.Tunni lõpetuseks saab nautida lina sees kookonis nurrumist.

"Maa ja taeva vahel on killuke väljakutset ja samas soe pesa, kus end turvaliselt tunda."

Tund sobib ka eelneva jooga kogemuseta inimestele.

Panus argipäeva unustusse: Üks kord 10€, 5 korda 40€

Registreerimine: https://kehatunnetus.ee/ruhmatreeningud/

Piletit saab soetada ka Stebby kaudu. https://app.stebby.eu/group/kehatunnetuse.fitness/services

Seejärel kirjuta: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Kehatunnetus/ Pilates: L kl 10- 11.15

Laupäevased kehatunnetuse kohtumised on mõeldud toetama sinu koduseid treeninguid.

Hingame, puudutame, liigume. Alustame rahulikumalt, põrandalt, oma keha tunnetades. Oma hingamise rütmi tunnetades soojendame oma keha. Masseerides oma keha tuvastame piirkonnad, millele rohkem tähelepanu on vaja pöörata. Kui keha tervikuna on liikuma pandud, siis lähme edasi Pilatese harjutuste juurde, mis keskenduvad keha keskosale. Selja ja kõhulihaste tasakaal on oluline, et rühti toetada, mis omakorda ennetab ja leevendab seljavaevusi. 

Tunni lõpuks tunned end mõnusa tervikuna, Sinu selg tänab Sind ja kõht annab märku, et oled tublisti pingutanud!

Panus oma tervisesse: Üks kord 8€, Kuu 24€

Kehatunnetuse kuupaketi omanikele on tund TASUTA!

https://kehatunnetus.ee/online-treeningud/

Tundi registreerimine: https://kehatunnetus.ee/ruhmatreeningud/

Piletit saab soetada ka Stebby kaudu!

https://app.stebby.eu/group/kehatunnetuse.fitness/services

Seejärel kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Tunnetamiseni nii maas kui õhus!