IMG 0339 väikeAura Mengel


16 aastat olen teadlikult kõndinud oma isiklikul joogarajal, neist 11 aastat aktiivselt tunde juhendanud -  sh beebiootajatejooga ja sünnituseks ettevalmistus, Fly High Yoga, kiigujooga.
Minu isiklikul kujunemisel on joogal olnud oluline roll. Minu jaoks on see väestav ja innustav elukestev areng, muutus, kasvamine, oma tõusude ja mõõnadega teel olemine, oma rütmis kulgev teadlik suhe iseenda ja kõige looduga. Tunnen joogapuudutuse eest suurt tänulikkust!  Kutsumuse ja tänulikkusega jagan seda puudutust edasi, soovides pakkuda kellelegi samasugust liigutavat toetust ja ruumi hoidmist, nagu ise olen saanud kogeda.
Lisaks joogajuhendamisele on minu elus mitmeid teisigi rolle - vabakutseline kunstnik, ettevõtja, ema, jne -  aga ennekõike olen siiski NAINE. Just naiseks olemise fenomeni sügavustesse, kõrgustesse ja müstilisusesse süüvimine, erinevate aspektide tundma õppimine on läbi aegade olnud üks hingelähedasemaid teemasid.
Üha kindlama veendumuse ja selgusega kõnnin oma enda rada, järgnedes sügavamale kutsele, usaldades tundmatust võrdselt turvalise teadaolevaga.  

 

Tasakaalustav ja lõõgastav joogatund

Need tunnid sobivad suurepäraselt neile, kes otsivad sügavalt mõtestatud füüsilist tegevust.
Jivamukti jooga on üks Hatha jooga harudest, mis on innukalt füüsiline, intellektuaalselt stimuleeriv, vaimselt virgutav ja sügavalt lõõgastav joogapraktika.
Keskendutakse asenditele (asana) ja hingamispraktikatele (pranayama), mille tulemusel energetiseeritakse energiakanaleid, mõjutatakse närvisüsteemi, tänu millele toimub füüsiline ja vaimne puhastumine ja treening.
Samuti toimub keha, hinge, vaimu, meele, psüühika korrastamine ning tasakaalu loomine vastandite paaride vahel üheks tervikuks - mehelik ja naiselik, jõud ja paindlikkus, sisemine ja väline, jne. Eesmärgiks on tuua füüsiline keha oma parimasse tervislikku seisundisse, et hingel oleks sobivaim sõiduriist mille kaudu end harmooniliselt väljendada.

Tunnid sobivad igas eas täiskasvanule, nii algajatele kui edasijõudnutele. Eelnev kogemus ei ole oluline.
Tule looma oma isiklikku joogakogemust! Lase endal tõusta oma olemuse piiritutesse kõrgustesse ja sukelduda müstilistesse sügavustesse, avaneda ja avarduda.
 

Kiigujooga Auraga 

Mäletad seda kiikumistunnet lapsepõlvest?
Miski kandis Sind turvaliselt läbi õhu, justkui pisut maagiliselt.
Kergus, muretus, rõõm. Lendamise tunne.
Keha raskusjõudu kannab miski muu, lubades õndsat poolkaaluta olekut, nagu loode ema kõhus, hoitud ja turvaliselt.  

Õhujooga võimaldab suuremat liikumisvabadust, kergustunnet.

Turvaline ja toetatud rippumine vabastab pingeid luustikus (sh selgroos), liigestes ja lihastes, arendades samaaegselt paindlikkust.
Treenib tasakaalu ja koordinatsiooni, ka pea alaspidi. Rahustab meeli, vähendab stressi. Võrreldes maapealsete joogastiilidega on õhujooga leebem liigestele, samal ajal, kui lihas teeb rohkem tööd. 
Kiigujooga on  mänguline gravitatsiooni trotsiv jooga maa ja taeva vahel.

Lisaks on õhus liikumine lõbus - ja kui miski on lõbus ja meeldiv, siis tõenäosus seda järjepidevalt teha, on alati suurem.

Tunnid sobivad igas eas täiskasvanule, nii algajatele kui edasijõudnutele. Eelnev kogemus ei ole oluline.

Beebiootajate jooga 

Rasedus on suurte transformatsioonide aeg - nii füüsiliselt, emotsionaalselt, hingeliselt, vaimselt kui psühholoogiliselt. Jooga aitab igal tasandil neid muutusi pehmelt, turvaliselt ja harmooniliselt läbida ning sünnituseks ette valmistuda - et see võiks olla imeline ja pehme kogemus nii Sinule kui beebile.
Naine emana loob last ja lapse tulevikku juba ajal, kui laps on emaüsas - teeb seda ema kas teadlikult või alateadlikult. Beebiootajatejooga aitab teha seda teadlikult, hirmu vabalt, harmooniliselt ja usalduses. Tule kogema väestavat toetust!
Tunnid toimuvad P 10:00-12:00

(* igasse tundi vajalik eelnevalt registreerida)

Info ja registreerimine:
Aura Mengel
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
55 725 27