DSC 6778

Carolina Tagobert

Alustasin tantsimisega 5-aastaselt Laine Mägi Tantsukoolis, kaks aastat hiljem liitusin WAF Dance tantsukooliga, kus olen õppinud erinevaid tantsustiile alates nüüdistantsust ja hip-hopist kuni peo- ja showtantsuni.

Tants viis mind kokku ka teatriga, nimelt osalesin kaheksandast kaheteistkümnenda klassini ka Endla Noortestuudio lavastustes. Sealt edasi viisid õpingud mind Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemiasse etenduskunstide osakonda, mille 2019. aastal tantsukunsti erialal ka lõpetasin.

Lisaks koolitöödele (tantsija, koreograafi ja tantsuõpetajana) olen kahel aastal liikumist seadnud ka moeetendusele OmaMood (koostöös Kadi Kesküllaga) ning olnud liikumisjuht mitmele Endla Teatri lavastusele.

Eriline tänu, et minust on tänaseks saanud tantsuõpetaja, läheb Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumile, kus õppides tuli igal aastal osaleda koolisisesel tantsuvõistlusel. Sealsed head tulemused innustasid aina rohkem tantsumaailmas tegutsema ja ka teisi selle tantsupisikuga nakatama. Tervitused Sütevakale!

Showtants Mix on hoogne, energiline ja särtsakas segu show-, tänava- ja jazztantsudest. Tunnis keskendume eelkõige koreograafia õppimisele. Lisaks arendame tantsutehnikat ja painduvust, parandame koordinatsiooni, võhma ja üleüldist füüsilist vormi.

Lüüriline Mix
on pigem aeglane ja tundlik tantsustiil, mis segab endas kaasaegset tantsu ning mõningaid jazztantsu elemente. Tunnis keskendume koreograafia õppimisele ning improvisatsiooni arendamisele. Lisaks arendame tantsutehnikat ja painduvust, parandame koordinatsiooni, võhma ja üleüldist füüsilist vormi.

Video: