marelle väiksem

 

Kuus aastat tagasi tekkis mul esimene suurem huvi joogamaailma vastu. Esialgu avastasin seda maailma iseseisvalt uurides kõikidest võimalikest allikatest ja selle najal praktiseerides. NYC kolides hakkasin aga katsetama erinevaid jooga tunde ja õpetajaid, sattusin paljudesse erinevatesse stuudiotesse, tutvudes erinevate stiilide ja õpetajatega. Mida enam ma praktiseersisin, seda enam hakkasin ma ennast tundma õppima - ootamatud avanemised kui vahel keset tundi tundsin vanu pingeid vabanemas nii et pisarad voolasid mööda põski alla, teine kord vabanes kuskilt suur armastuse ja õnne tunne ning naeratus valdas tervet mu keha ja hinge. Koos mu sisemiste muutustega ka mu huvi jooga juurte vastu aina kasvas ja kasvas. 

Otsustasin sõita Indiasse ja õppida seal päris gurude all, kus sain ülemaailmse joogaliidu Yoga Allience poolt RYT-500 jooga instruktori tunnistuse. Olles osa sealsest spirituaalsest õhkkonnast andis mu elule uue suuna. Kogedes jooga sügavamat tähendust hakkas minus kasvama suur soov seda jagada ka kõigiga, kel huvi rännata oma sisemustesse ja anda oma kehale, hingele ja vaimule uus hingamine. 

Nüüd õpetades olen avastanud täiesti uue külje, kus saan taas olla õppija kingades ja koos oma õpilastega avastada seda uut mulle avanenud maailma. Nähes kehasid avanemas, kuuldes kuidas kergus voolab läbi mitme tasandi andes selguse ka vaimule, on olnud mulle uskumatult inspireeriv ja tunnen kogu südamest kuidas olen leidnud kutse, mida armastan.