Janne Ristimetsa Tantsustuudio

 

 TUNNIPLAAN

2020/2021 õppeaastal

 

  • Oleme Suvevaheajal!
  • Kohtumiseni suvelaagrites!
  • Uueks õppeaastaks tundidesse registreerimisega alustame taas augusti kuus - jälgi jooksvat infot kodulehel ja Facebookis.

*Roheline saal

*Kollane saal

*Stuudiost väljas

ESMASPÄEV

kell 12.00-12.45 Individuaaltund/grupitund, Janne Ristimets

kell 12.45-13.30 Individuaaltund/grupitund, Janne Ristimets

kell 14.30-15.45 Loov- ja vabatants 1.-3. klass, Janne Ristimets
kell 15.45-17.00 Loov- ja vabatants 4.-6. klass, Janne Ristimets
kell 15.00-15.55  Akrobaatika Alustajatele grupp 1, Marje Arumäe
kell 16.00-16.55 Akrobaatika Alustajatele grupp 2, Marje Arumäe
kell 17.00-18.00 Poiste hammock alates 1.klassist, Erik Naissaar
kell 17.00-18.00 Lastetants 1 (3-4 aastased), Janne Ristimets
kell 18.00-19.00 Lastetants 2 (4-5 aastased), Janne Ristimets
kell 18.00-19.00 Showmix 3 (5./6. -12. klass), Carolina Tagobert
kell 18.00-19.00 Akrobaatika peretund, Marje Arumäe. Pärnu Noorte Vabaajakeskus 

 

TEISIPÄEV

kell 8.00-8.45 Individuaaltund/grupitund, Janne Ristimets

kell 13.00-13.45 Individuaaltund/grupitund, Janne Ristimets 

kell 14.00-15.00 Lastejooga 1.-3. klass, Janne Ristimets
kell 15.00-16.00 Noortejooga 4.-6. klass, Janne Ristimets
kell 16.00-17.00 Noortejooga 7.-9. klass, Janne Ristimets
kell 16.00-17.00 Akrobaatika Jätkajatele grupp 1, Marje Arumäe, abi Triinu Rähn
kell 17.00-18.00 Showmix 3 (5./6.-12. klass), Carolina Tagobert
kell 17.00-18.00 Lastejooga 5-7 aastased, Janne Ristimets
kell 18.00-19.00 Lastetants 3 (6-7 aastased), Janne Ristimets
kell 18.00-19.00 Akrobaatika Jätkajatele grupp 2, Marje Arumäe


KOLMAPÄEV
 

kell 14.00-15.00 Showmix 1 (1.-2. klass), Carolina Tagobert
kell 15.00-16.00 Showmix 2 (3.-4.klass), Carolina Tagobert
kell 16.00-17.00 Lastetants 2 (4-5 aastased), Triinu Rähn

kell 16.00-17.00 Kiigujooga alustajatele al.1. klass grupp 1, Anneliis Jaanus/Annabel Maripuu

kell 17.00-18.00 Lastetants 1 (3-4 aastased), Triinu Rähn

kell 18.00-19.00 Kiigujooga alustajatele al.1.klass grupp 2, Triinu Rähn

kell 19.00-20.30 Akrobaatika Edasijõudnutele, Marje Arumäe, abi Erik Naissaar. Pärnu Kergejõustikuhallis 

 

NELJAPÄEV

kell 14.00-14.45 Individuaaltund/grupitund , Janne Ristimets

kell 13.30-14.30 Kiigujooga 6-7 aastased, Triinu Rähn


kell 14.30-15.30 Akrobaatika Jätkajatele grupp 3, Marje Arumäe. Pärnu Noorte Vabaajakeskuses

kell 14.45-15.45 Kiigujooga jätkajad 1.-3. klass , Triinu Rähn
kell 15.00-16.00 Atleetika grupp 1 (1.-4. klass), Erik Naissaar 
kell 16.00-17.00 Kiigujooga jätkajad al 4. klass ,Triinu Rähn
kell 16.00-17.00 Atleetika grupp 2  (al. 5. klass), Erik Naissaar
kell 17.00-18.00 Lastetants 3 (6-7 aastased), Triinu Rähn
kell 17.00-18.00 Kiigujooga alustajatele al. 1. klass grupp 3, Annabel Maripuu
kell 18.00-19.00 Akrobaatiline kiigujooga edasijõudnutele, Annabel Maripuu
kell 18.00-19.00 Jooga- ja Massaazitund 4.-9. klass, Janne Ristimets

kell 19.00-20.00 Akrobaatika Segasumma Marje Arumäe. Pärnu Kergejõustikuhallis

REEDE

kell 16.00-17.30 Kaasaegne tants 7.-9. klass, Irina Kritt

 

LAUPÄEV

 

PÜHAPÄEV