Janne Ristimetsa Tantsustuudio

 

 TUNNIPLAAN

2020/2021 õppeaastal

TEADE

  • Tähelepanu - Kaasaegne tants täiskasvanutele nüüd neljapäeviti kell 19.00!
  • 28.10 ei toimu Kundalini jooga tundi - vabandame!

 

*Roheline saal

*Kollane saal

*Stuudiost väljas

ESMASPÄEV

kell 12.00-12.45 Individuaaltund/grupitund, Janne Ristimets

kell 12.45-13.30 Individuaaltund/grupitund, Janne Ristimets

kell 14.30-15.45 Loov- ja vabatants 1.-3. klass, Janne Ristimets
kell 15.45-17.00 Loov- ja vabatants 4.-6. klass, Janne Ristimets
kell 15.00-15.55  Akrobaatika Alustajatele grupp 1, Marje Arumäe
kell 16.00-16.55 Akrobaatika Alustajatele grupp 2, Marje Arumäe
kell 17.00-18.00 Poiste hammock alates 1.klassist, Erik Naissaar
kell 17.00-18.00 Lastetants 1 (3-4 aastased), Janne Ristimets
kell 18.00-19.00 Lastetants 2 (4-5 aastased), Janne Ristimets
kell 18.00-19.00 Showmix 3 (5./6. -12. klass), Carolina Tagobert
kell 18.00-19.00 Akrobaatika peretund, Marje Arumäe. Pärnu Noorte Vabaajakeskus 
kell 19.00-20.00 Õhtujooga - Evening flow täiskasvanutele, Triinu Rähn
kell 19.15-21.15 TAIJI alustajad, Janne Raud

 

TEISIPÄEV

kell 8.00-8.45 Individuaaltund/grupitund, Janne Ristimets

kell  9.00-10.00  Kehatunnetus/shindo, Anneliis Jaanus
kell 10.45-11.45 Superemme trenn - ema+laps, Triinu Rähn 

kell 13.00-13.45 Individuaaltund/grupitund, Janne Ristimets

kell 14.00-15.00 Lastejooga 1.-3. klass, Janne Ristimets
kell 15.00-16.00 Noortejooga 4.-6. klass, Janne Ristimets
kell 16.00-17.00 Noortejooga 7.-9. klass, Janne Ristimets
kell 16.00-17.00 Akrobaatika Jätkajatele grupp 1, Marje Arumäe, abi Triinu Rähn
kell 17.00-18.00 Showmix 3 (5./6.-12. klass), Carolina Tagobert
kell 17.00-18.00 Lastejooga 5-7 aastased, Janne Ristimets
kell 18.00-19.00 Lastetants 3 (6-7 aastased), Janne Ristimets
kell 18.00-19.00 Akrobaatika Jätkajatele grupp 2, Marje Arumäe
kell 19.15-20.15 Kiigujooga täiskasvanutele, Aura Mengel

 

KOLMAPÄEV

kell  9.00-10.00  Hommikujooga - Morning flow täiskasvanutele, Triinu Rähn
kell 14.00-15.00 Showmix 1 (1.-2. klass), Carolina Tagobert
kell 15.00-16.00 Showmix 2 (3.-4.klass), Carolina Tagobert
kell 16.00-17.00 Lastetants 2 (4-5 aastased), Triinu Rähn

kell 16.00-17.00 Kiigujooga alustajatele al.1. klass grupp 1, Anneliis Jaanus/Annabel Maripuu

kell 17.00-18.00 Lastetants 1 (3-4 aastased), Triinu Rähn
kell 17.15-18.30 Kiigujooga täiskasvanutele, Anneliis Jaanus

kell 18.00-19.00 Kiigujooga alustajatele al.1.klass grupp 2, Triinu Rähn

kell 19.15-20.45 Kundalini jooga täiskasvanutele, Helgi Kuusk
kell 19.15-20.45 Jooga ja tantsu tervendav jõud, Tiina Suur
kell 19.00-20.30 Akrobaatika Edasijõudnutele, Marje Arumäe, abi Erik Naissaar. Pärnu Kergejõustikuhallis 

 

NELJAPÄEV

kell  9.00-10.00  Yin jooga kiigus, Anneliis Jaanus
kell 13.30-14.30 Kiigujooga 6-7 aastased, Triinu Rähn

kell 14.00-14.45 Individuaaltund/grupitund , Janne Ristimets

kell 14.30-15.30 Akrobaatika Jätkajatele grupp 3, Marje Arumäe. Pärnu Noorte Vabaajakeskuses

kell 14.45-15.45 Kiigujooga jätkajad 1.-3. klass , Triinu Rähn
kell 15.00-16.00 Atleetika grupp 1 (1.-4. klass), Erik Naissaar 
kell 16.00-17.00 Kiigujooga jätkajad al 4. klass ,Triinu Rähn
kell 16.00-17.00 Atleetika grupp 2  (al. 5. klass), Erik Naissaar
kell 17.00-18.00 Lastetants 3 (6-7 aastased), Triinu Rähn
kell 17.00-18.00 Kiigujooga alustajatele al. 1. klass grupp 3, Annabel Maripuu
kell 18.00-19.00 Akrobaatiline kiigujooga edasijõudnutele, Annabel Maripuu
kell 18.00-19.00 Jooga- ja Massaazitund 4.-9. klass, Janne Ristimets
kell 19.00-20.30 Kaasaegne tants täiskasvanutele, Irina Kritt

kell 19.00-20.00 Akrobaatika Segasumma Marje Arumäe. Pärnu Kergejõustikuhallis

kell 19.15-21.15 TAIJI, Janne Raud

 

REEDE

kell 10.30-11.30 Superemme trenn - ema+laps, Triinu Rähn 
kell 16.00-17.30 Kaasaegne tants 7.-9. klass, Irina Kritt
kell 18.30 Tantrajooga täiskasvanutele, Ruudi Alba (üle nädala al 11.09)

 

LAUPÄEV

kell 10.00-11.15 Paarisjooga, Aura ja Manu NB! Tundi on vajalik registreerida: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
55 725 27 

kell 11.00-12.30 Tänavatants afro mõjutustega gümnaasiumiastme noored ja täiskasvanud, Johanna Kümmel

 

PÜHAPÄEV

kell 10.00-12.00 Beebiootajate joogatund, Aura Mengel NB! Tundi on vajalik registreerida: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
55 725 27 
kell 10.00-12.00 TAIJI, Janne Raud
kell 14.30-16.00 Argentiina Tango täiskasvanutele, juhendaja Ilmari Mäng